Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Apartmánový dům - HAUS 01

HAUS 01 je původní penzion a první z HAUSŮ, ve kterém jsme v roce 2013 přivítali první návštěvníky. Vybavení HAUSU vyjadřuje tradiční alpský styl a je stále nadčasové. Apartmány mají vše, co ke strávení hezké dovolené potřebujete. Čeká vás příjemné a pohodlné ubytování se skvělým výhledem na alpské vrcholy a výbornou dostupností k turisticky zajímavým místům. HAUSU 01 je navíc bezbariérově přístupný.

9 apartmánů

příznivá cena

spol. místnost

zdarma

bezbariérový přístup

Apartmánový dům HAUS 01 nabízí komfortní a čisté ubytování v 11 apartmánech. Všechny apartmány jsou zařízené v tradičním alpském stylu s plně vybavenou kuchyňkou, televizí a vlastním sociálním zařízením. Převážná část apartmánů má také balkon. WiFi zdarma v celém domě. V přízemí je k dispozici lyžárna s výkonným vysoušečem obuvi, během léta naopak dostatečně prostorná úschovna kol. V HAUSU je k dispozici společenská místnost, která je přístupná 24 hodin denně a vybavena posezením pro až 35 osob, samoobslužným kávovarem, a televizí s českými a satelitními programy. Během sezóny zde máme na čepu české pivo Pilsner Urquell.

Apartmán 9a VIP - pro 4-5 osob, o velikosti 59 m2

59 m2

pro 4-5 osob

1x dvoulůžko

2x rozkládací sedačka

balkon

rohová vana

Apartmán se nachází v podkroví s balkonem a s jihovýchodním výhledem na celý Altenmarkt. Apartmán tvoří chodba s šatní stěnou, koupelna s rohovou vanou a dvěma umyvadly a WC, plně vybavená kuchyně, obývací místnost/ložnice s rozkládacími sedačkami na 2 nebo 3 lůžka, s možností další přistýlky (1 plnohodnotné lůžko) TV a další samostatná ložnice s dvoulůžkem.

Cena od € 129

noc / apartmán

Virtuální prohlídka

Vyberte si, kde chcete spát