Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Apartmánový dům - HAUS 01

HAUS 01 je původní penzion a první z HAUSŮ, ve kterém jsme v roce 2013 přivítali první návštěvníky. Vybavení HAUSU vyjadřuje tradiční alpský styl a je stále nadčasové. Apartmány mají vše, co ke strávení hezké dovolené potřebujete. Čeká vás příjemné a pohodlné ubytování se skvělým výhledem na alpské vrcholy a výbornou dostupností k turisticky zajímavým místům. HAUSU 01 je navíc bezbariérově přístupný.

9 apartmánů

příznivá cena

spol. místnost

zdarma

bezbariérový přístup

Apartmánový dům HAUS 01 nabízí komfortní a čisté ubytování v 11 apartmánech. Všechny apartmány jsou zařízené v tradičním alpském stylu s plně vybavenou kuchyňkou, televizí a vlastním sociálním zařízením. Převážná část apartmánů má také balkon. WiFi zdarma v celém domě. V přízemí je k dispozici lyžárna s výkonným vysoušečem obuvi, během léta naopak dostatečně prostorná úschovna kol. V HAUSU je k dispozici společenská místnost, která je přístupná 24 hodin denně a vybavena posezením pro až 35 osob, samoobslužným kávovarem, a televizí s českými a satelitními programy. Během sezóny zde máme na čepu české pivo Pilsner Urquell.

Apartmán 6 - pro 6 osob, o velikosti 48 m2

48 m2

pro 6 osob

1x dvoulůžko

rozkládací sedačka

palanda

sprchový kout

Apartmán se nachází v prvním patře. Má vlastní balkon. Disponuje chodbou s šatní stěnou, koupelnou se sprchovým koutem, oddělenou toaletou, plně vybavenou kuchyní, obývací místností spojenou s ložnicí s komfortními 2 lůžky, TV, jídelní sestavou, ložnicí s dvoulůžkem a další ložnicí s dvěma velkými palandami (2 plnohodnotné postele na patro).

Cena od € 128

noc / apartmán

Virtuální prohlídka

Vyberte si, kde chcete spát