Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Ubytujte se tam, kde se vám bude líbit

Penzion Haus am Hirschberg nabízí ubytování v apartmánech v tradičním alpském stylu s česky mluvícím personálem. Všechny 3 HAUSY se nacházejí vedle sebe, hned u příjezdové cesty a s pohodlným parkováním. Kolem dokola obklopuje HAUSY rakouská příroda a jedna z nejkrásnějších alpských oblastí Ski Amadé. Poblíž ubytování, ve vzdálenosti do 5 min., se nachází krásné centrum horského městečka Altenmarkt im Pongau, kde je spousta obchodů i restaurací, a také známá menší i větší lyžařská střediska.

Naše apartmány jsou skvělým výchozím bodem pro dovolenou na lyžích, turistiku i relaxování v místních termálních lázních Therme Amadé. Ubytovat se u nás můžete spolu s rodinou, partou přátel nebo jen v páru. Plně vybavené apartmány nabízíme různých velikostí a s různým počtem lůžek.

Kde nakupovat? Kde se stravovat?

Každý apartmán je vybaven kuchyňkou, kde si pohodlně můžete připravíte snídani, oběd i večeři. Den však můžete začít výborným snídaňovým menu v marketu M-Preiss, kde nakoupíte i veškeré čerstvé potraviny k uvaření oběda či večeře. Velké porce za nejlepší ceny v okolí najdete i v bufetu vyhlášeného řeznictví Schitter, které denně nabízí poctivá a vždy čerstvá jídla nejvyšší kvality místní i evropské kuchyně. Na chutném obědovém menu si můžete pochutnat v kterémkoliv lyžařském středisku, přímo na svahu, nebo kdekoliv v místě vašeho výletu. Oblast Altenmarkt je gastronomickými zařízeními doslova prošpikována. Pokud vám na přípravu večeře nezbudou po celém dni síly, vyrazte do jedné z restaurací v městečku Altenmarkt. Možností stravování je zde opravdu hojně. Během teplých měsíců můžete grilovat na venkovním grilu.

Market MPREIS s bufetem Baguette

Market MPREIS s bufetem Baguette

Místo, kde zaženete hlad v bufetu Baguette a nakoupíte kvalitní potraviny za méně než čekáte. Milovníci cenových akcí si přijdou na své. Nejširší sortiment. A je nejblíže od našich apartmánů.

50 m 50 m 2 minuty pěšky 2 minuty pěšky

Prodejna Lidl

Prodejna Lidl

Co by to bylo za místo bez známého LÍDLu. Nakoupíte zde vše, na co jste zvyklí doma. Možná ještě něco lepšího.

1,9 km 1,9 km 3 minuty autem 3 minuty autem

SPAR landmarkt

SPAR landmarkt

Jedinečný a široký sortiment výrobků s více než 120.000 produkty nabízí zákazníkům nabídky a služby pro téměř všechny oblasti každodenního života.

500 m 500 m 6 minut pěšky 6 minut pěšky

BILLA

BILLA

Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.

750 m 750 m 9 minut pěšky 9 minut pěšky

Řeznictví + bufet  SCHITTER Fleisch & Wurstwaren

Řeznictví + bufet SCHITTER Fleisch & Wurstwaren

Velké porce, poctivá a vždy čerstvá jídla nejvyšší kvality místní i evropské kuchyně, saláty i bezmasé pokrmy. Nejlepší ceny široko daleko. Okuste z nabídky pokrmů tohoto řeznictví, které je vyhlášené prvotřídní kvalitou masa.

900 m 900 m 5 minut pěšky 5 minut pěšky

Landgasthof Alpenblick

Landgasthof Alpenblick

Tradiční restaurace s výbornou kvalitou jídla, příjemným prostředím s letní zahrádkou a ochotnou a milou obsluhou. Restaurace je nedaleko od našich HAUSŮ.

600 m 600 m 7 minut pěšky 7 minut pěšky

Restaurace & pizzerie PINOCCHIO

Restaurace & pizzerie PINOCCHIO

Podnik, kde se zaměřují především na speciality místní alpské a italské kuchyně. Jde jim to opravdu na výbornou. 4 min.chůze od našich Hausů. A domluvíte se i po slovensky.

400m 400m 4 minuty pěšky 4 minuty pěšky

Arche Noah

Arche Noah

Restaurace s přátelskou atmosférou a nabídkou alpské a italské kuchyně. Během léta si zajděte do vedlejší vyhlášené cukrárny s širokou nabídkou zmrzliny. Stojí za zkoušku.

900 m 900 m 9 minut pěšky 9 minut pěšky

Das kleine Asia Haus

Das kleine Asia Haus

Jednoznačně výborné pokrmy čínské kuchyně, skvělé ceny a přátelská a rychlá obsluha. Podnik, v jehož interiéru najdete propojení alpského prostředí s tradiční čínskou výzdobou. Poctivý asijský rodinný ...

1,3 km 1,3 km 16 minut pěšky 16 minut pěšky

Gasthaus Krallinger

Gasthaus Krallinger

Pokrmy klasické farmářské kuchyně, různé speciality i vegetariánské menu. Na to se můžete těšit v rustikálním a útulném prostředí restaurace s výhledem na Dachstein.

1,9 km 1,9 km 5 minut autem 5 minut autem

Gasthof Cafe Pension Rosner

Gasthof Cafe Pension Rosner

Restaurace spojená s kavárnou nabízí skvělý výběr domácích cukrářských výrobků, od lahodného jablečného štrůdlu až po tradiční sacher dort. V Rosner najdete jistě vše, co si přejete.

1,2 km 1,2 km 15 minut pěšky 15 minut pěšky

Markterwirt

Markterwirt

Přímo v centru u náměstí. Jedna z nejstarších tradičních restaurací nabízející pokrmy z regionální i mezinárodní kuchyně a pivní speciality, samozřejmostí je příjemné prostředí a milý personál.

1,3 km 1,3 km 15 minut pěšky 15 minut pěšky

Pedro's Mexican Bar

Pedro's Mexican Bar

Mexická restaurace v centru Altenmarktu nabízí chutné mexické speciality včetně steaků za rozumné ceny. Hezké prostředí, kde panuje i příjemná atmosféra. Starat se o vás bude milý personál.

1,1 km 1,1 km 12 minut pěšky 12 minut pěšky

Restaurant Römerkeller

Restaurant Römerkeller

Rakouské a italské speciality připravuje restaurace-pizzerie Römerkeller, která se nachází v klidném místě nedaleko centra, radnice a nemocnice. Příjemná atmosféra i pohostinnost.

1,4 km 1,4 km 18 minut pěšky 18 minut pěšky

Cafe Freiraum - Altenmarkt im Pongau

Cafe Freiraum - Altenmarkt im Pongau

Moderně elegantní design vytvořil z kavárny příjemné prostředí s útulnou atmosférou. Servírují výbornou kávu, vynikající zmrzlinu a moučníky.

900 m 900 m 11 minut pěšky 11 minut pěšky

Cafe Haidl - Altenmarkt im Pongau

Cafe Haidl - Altenmarkt im Pongau

Stylová kavárna a cukrárna, kde si můžete vychutnat nejen vynikající kávu, ale také chutné moučníky. Vedle kavárny nejdete i pekárnu, která nabízí i denně čerstvé pečivo.

750 m 750 m 8 minut pěšky 8 minut pěšky

Post Cafe - Altenmarkt im Pongau

Post Cafe - Altenmarkt im Pongau

Kavárna a cukrárna na křižovatce je místem, kam se budete rádi vracet. Nadchne vás nejen kvalita kávy a moučníků, ale také velmi přátelský a zdvořilý personál. 5 min.chůze od našich Hausů.

700 m 700 m 8 minut pěšky 8 minut pěšky

Metzgerloch Bar

Metzgerloch Bar

Noční život v Altenmarktu dostal nový název – Metzgerloch Bar. Skočte si na drink do vyhlášeného nočního baru, užijte si skvělou zábavu za doprovodu kvalitní hudby právě v tomto podniku.

900 m 900 m 10 minut pěšky 10 minut pěšky

Kam pro první pomoc?

V městečku Altenmarkt im Pongau je lékárnasoukromé zdravotnické zařízení, které můžete navštívit pro případ první pomoci. Doporučujeme však sjednat si odpovídající cestovní pojištění s dostatečně vysokým limitem pojištění léčebných výloh a dalších připojištění, ať vás během dovolené nic nezaskočí.

Lékárna TAUERN-APOTHEKE

Lékárna TAUERN-APOTHEKE

Vždy dobré vědět, kde je nejbližší lékárna, kde vám i poradí. Zde mají otevřeno od pondělí do soboty.

700 m 700 m 8 minut pěšky 8 minut pěšky

Nemocnice KRANKENANSTALT

Nemocnice KRANKENANSTALT

Pro případ, že byste potřebovali zásah zdravotníků, víte kam jít. Nemocnice je soukromým zařízením.

1,4 km 1,4 km 4 minuty autem 4 minuty autem