Aktuálně

Velikonoční lyžařský závěr sezóny a poděkování hostům

Velikonoční lyžařský závěr sezóny a poděkování hostům

28.04.2019

Závěr letošní lyžařské sezóny byl naprosto famózní. Velikonoční víkend b... Více »

Nejlepší lyžování? Na konci sezóny!

Nejlepší lyžování? Na konci sezóny!

07.04.2019

Tak náš lyžařský guru Hausmeister Petr měl opět pravdu - lyžování na kon... Více »


Dovolená v srdci lyžařské oblasti Ski amadé - Rakousko

Penzion Haus am Hirschberg se nachází v Alpách v samém srdci lyžařské oblasti SKI AMADÉ ! Pension je situován na slunném a klidném místě u lesa, na okraji městečka Altenmarkt Im Pongau. Ve SKI AMADÉ si užijete až 865 km sjezdovek a 270 vleků a lanovek. K těm nejbližším Vás dopraví SKIBUS, jehož zastávka je jen do 150m od penzionu ! U nás také najdete nespočet kilometrů běžkařských tratí všech typů náročnosti.

Rodinné termály - známý Aquapark Therme Amadé, či obchod jsou přitom vzdálené jen cca 100m od penzionu. Do centra města je to ne dále jak 500m. Centrum městečka Altenmarkt dýchá historií a tradicí s velkým množstvím kaváren či restaurací. Vřelá atmosféra idylického tržiště nebo muzeum Vás zavedou do jiného světa. Celá oblast Salcburska je vhodná od jara do podzimu nejen pro cykloturistiku, pěší turistiku, nordic walking, jízdu na koni, pro milovníky golfu, ale i pro rodinné výlety za zábavou, zážitky, památkami a turistickými zajímavostmi. Altenmarkt-Zauchensee je ideální k rekreaci jak v letním, tak i zimním období s množstvím dalších pestrých aktivit pro Vás – pro rodinu s dětmi, ale i pro partu přátel.

Podívejte se na naše nové promo video
Výhled z penzionu

Český penzion v rakouských Alpách

Dopřejte si dovolenou v zahraničí bez obavy, jak se domluvíte s personálem ! Český mluvící personál je tu pro Vás.


Haus am Hirschberg

Rodinné, přátelské a pohodlné prostředí

Naším cílem je dokonalé pohodlí hostů v našich apartmánech.


Okolí penzionu

Letní dovolená v srdci Rakouských Alp

Ať už dáváte přednost turistice nebo cyklistice, všude Vás čekají horská panoramata a čistá příroda s jezery. To je pravá dovolená v okolí Altenmarkt - Zauchensee! Altenmarkt se vyznačuje centrální polohou s vynikajícím dopravním spojením, a je ideálním výchozím bod pro výlety.


Lyžování v alpách

Lyžování v srdci Ski Amadé

Lyžování ve Ski Amadé, to je lyžování v největší lyžařské oblasti v Rakousku ! A to nejbližší je v Ski areálu Altenmarkt–Radstadt ne dál než 2 km od našeho domu! Středisko Eben je 3 km od domu, Snowspace Flachau je 4 km od domu. Zauchensee je 9 km od domu. Vše k dosažení pohodlně Skibusem, nebo autem !


Termální lázně Therme Amadé

Termální lázně Therme Amadé

K relaxaci poslouží rodinné termální lázně s plaveckým bazénem, umělými vlnami, skokanskou věží, tobogány, s bazény se slanou vyhřívanou vodou a famózním Saunawelt pouze 100 m od domu! www.thermeamade.at