Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade


Aktuální informace k cestování a opatření proti COVID 19

Vážení hosté,
vzhledem k neustále se vyvíjející se situaci ohledně opatření proti COVID 19, a s tím souvisejících podmínek cestování mezi ČR a Rakouskem, jsme pro vás připravili přehledně důležité odkazy, na kterých se dozvíte ty aktuálně platné informace pro Vaši cestu a dovolenou v Rakousku. Věříme, že pochopíte, že vzhledem k rozsahu informací, se ani my nemusíme přesně orientovat v tom, co je právě aktuálně platné a co ne. To, co platilo včera, nemusí platit zítra. Proto Vám nejsme schopni sdělit vždy přesné a aktuální informace. Prosím věnujte tedy níže uvedeným informacím a odkazům svůj čas, a pročtěte si vše pozorně.
Obecně lze říci, že Vaší dovolené v Rakousku aktuálně nic nebrání, a je rozhodně možná. Související omezení jsou již jen mírná, velmi přijatelná a bez problémů akceptovatelná. Vaše dovolená tak může aktuálně proběhnout bez zásadně omezujících opatření. Bohužel - na rozdíl od dřívějška - je třeba se před cestou vždy informovat (i pomocí níže uvedených odkazů), co se Vás konkrétně aktuálně týká, a co ne.

Věříme, že uvedené odkazy a informace Vám byly užitečné, a že jste našli na jednom místě snad vše, co byste jinak hledali z mnoha různých zdrojů.
Přejemnou dovolenou v Rakousku Vám přeje
Váš Team Haus am Hirschberg