Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Apartmánový dům - HAUS 03

V HAUSU 03 se odráží klasická alpská architektura. Nachází se v těsném sousedství HAUSU 1 a 2. Od svých sousedů – HAUSŮ – se liší množstvím nabízených apartmánů; HAUS 03 tvoří pouze 2 samostatné, ovšem velmi prostorné apartmány. Jeden z nich je mezonetový a kromě balkonu disponuje i soukromou terasou se zahradou. V každém z apartmánů vás čeká nerušené soukromí a skvělý pobyt.

2 apartmány

příznivá cena

jeden objekt

zdarma

pro větší skupiny

Apartmánový dům HAUS 03 disponuje 2 apartmány s kapacitou 4 a 10 lůžek. Během zimy je k dispozici lyžárna s výkonými vysoušeči obuvi, během léta naopak dostatečně prostorná úschovna kol. Apartmány jsou plnohodně vybaveny, samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení k internetu.

ubytovani_haus03

Apartmán 21 - pro 10 osob, o velikosti 91 m2

91 m2

pro 10 osob

2x dvoulůžko

3x jednolůžko

sprchový kout

terasa

Apartmán je mezonetový. V prvním patře se nachází předsíň, obývací pokoj s TV s rozkládací sedačkou, prostorná kuchyně s plnou výbavou a moderními spotřebiči, samostatný pokoj s dvěma oddělenými lůžky postelí, koupelna, samostatná toaleta. Z tohoto patra je vchod na terasu. V druhém patře jsou k dispozici 3 samostatné pokoje s dvoulůžky, jednolůžky nebo komfortními polohovatelnými palandami, 2 koupelny, samostatná toaleta a vlastní balkon. V přízemí můžete využít společenskou místnost s TV a úplným soukromím.

Cena od € 219

noc / apartmán

Virtuální prohlídka - kuchyně 1. patro

Virtuální prohlídka - chodba 2. patro

Vyberte si, kde chcete spát