Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Apartmánový dům - HAUS 03

V HAUSU 03 se odráží klasická alpská architektura. Nachází se v těsném sousedství HAUSU 1 a 2. Od svých sousedů – HAUSŮ – se liší množstvím nabízených apartmánů; HAUS 03 tvoří pouze 2 samostatné, ovšem velmi prostorné apartmány. Jeden z nich je mezonetový a kromě balkonu disponuje i soukromou terasou se zahradou. V každém z apartmánů vás čeká nerušené soukromí a skvělý pobyt.

2 apartmány

příznivá cena

jeden objekt

zdarma

pro větší skupiny

Apartmánový dům HAUS 03 disponuje 2 apartmány s kapacitou 4 a 10 lůžek. Během zimy je k dispozici lyžárna s výkonými vysoušeči obuvi, během léta naopak dostatečně prostorná úschovna kol. Apartmány jsou plnohodně vybaveny, samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení k internetu.

ubytovani_haus03

Apartmán 22 - pro 4 osoby, o velikosti 59 m2

59 m2

pro 4 osoby

1x dvoulůžko

rozkládací sedačka

televize

sprchový kout

Apartmán se nachází v patře s vlastním prostorným balkonem. Disponuje předsíní, prostornou plně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči, která je spojena s jídelní a obývací částí apartmánu. Součástí obývací místnosti je rozkládací sedačka s dvoulůžkem a TV. Dále je zde ložnice s komfortním dvoulůžkem, koupelna s vanou a sprchovým koutem a oddělená toaleta.

Cena od € 120

noc / apartmán

Virtuální prohlídka

Vyberte si, kde chcete spát