Lyžování a snowboardování v SKI AMADÉ

Lyžování ve Ski Amadé, to je lyžování v největší lyžařské oblasti v Rakousku. Nabízí 860 km sjezdovek a 270 lanovek a vleků. A to nejbližší lyžování v Ski areálu Altenmarkt – Radstadt není dál než 2 km od našeho domu. Středisko Eben je jen 3 km od domu, Snowspace Flachau je do 4 km od domu. Zauchensee 9 km od domu. Vše k dosažení pohodlně Skibusem, nebo autem! A další známá lyžařská střediska do 25 km od domu: Wagrain, Reiteralm, Filzmoos, St. Johann im Pongau, Schladming, Dachstein, i vyhlášený Obertauern!

SKI mapa Zauchensee

Lyžařské areály v okolí Altenmarktu jsou vhodné pro rodiny s dětmi, začátečníky i pro náročné lyžaře. Pro začátečníky jsou vhodné zejména jednoduché svahy s cvičnými vleky poblíž spodních stanic lanovek v údolí.

Z Altenmarktu je spojení do středisek Altenmarkt-Radstadt, Zauchensee, Eben, Flachau zajištěno skibusem zdarma. Výhodná poloha těchto středisek zajišťuje jistotu skvělých sněhových podmínek od konce listopadu do konce dubna – tedy více jak 5 měsíců v roce!

Lyžování v okolí Altenmrktu

Altenmarkt – Radstadt je vstupní branou do oblasti Salzburger Sportwelt (Flachau, Wagrain, St. Johann-Alpendorf, Zauchensee-Flachauwinkl, Flachauwinkl-Kleinarl, Radstadt-Altenmarkt, Eben, Filzmoos, Goldegg). Díky 320 km sjezdovek v oblasti Salzburger Sportwelt můžete během týdenního lyžování objevovat stále nová místa. Jediný skipas zde totiž platí na více než 10 středisek, mezi kterými najdete špičkové resorty, jako jsou Flachau, Radstad-Altenmarkt, Zauchensee-Flachauwinkel a další. Budete-li chtít, každý den krájejte obloučky jinde.

Aktuální ceny skipasů naleznete na stránce ceny a informace ve spodní části ve formátu PDF.

Chaty a sněhové bary zajistí Vaše občerstvení na lyžích, ale i Apres Ski po lyžování! Horské sruby a hospody se mohou pochlubit nejen skvělými pochoutkami a typickou rakouskou pohostinností, ale i skvělou atmosférou na horách - i v rámci příprav na noční radovánky v údolí.


Výhodný nákup celosezóního SKIPASU pro intenzivní lyžaře, kdy jeho nákup do 6.12.2016 je mimořádně cenově zvýhodněný! Se zakoupením takového Skipasu našim hostům rádi pomůžeme a zajistíme jej na přání.Interaktivní SKI mapa

Ceny skipasů

SKI škola

Altenmarkt v zimě