Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Apartmánový dům - HAUS 02

HAUS 02 jsme otevřeli začátkem roku 2018 a nachází se v těsné blízkosti dalších dvou apartmánových domů Haus am Hirschberg. Interiér apartmánů osloví i náročné návštěvníky – je v duchu moderní alpské architektury kombinující dřevo, kámen a další tradiční materiály. Moderní pojetí, ale také funkčnost a skvělý komfort vám zaručeně zpříjemní pobyt v některém z nabízených apartmánů.

9 apartmánů

příznivá cena

spol. místnost

zdarma

bezbariérový přístup

Apartmánový dům HAUS 02 disponuje 8 apartmány s kapacitou od 2 do 6 lůžek. V přízemí HAUSU naleznete krásnou a prostornou společenskou místnost s televizí, krbovými kamny, samoobslužným kávovarem na zrnkovou kávu, samozřejmostí je zdarma WiFi připojení k internetu. Během zimy je k dispozici lyžárna s výkonným vysoušečem obuvi, během léta naopak dostatečně prostorná úschovna kol. Každý apartmán je vybaven vším, co od komfortního ubytování očekáváte. Během sezóny zde máme na čepu české pivo Pilsner Urquell.

Apartmán 15 - pro 2-3 osoby, o velikosti 26 m2

26 m2

pro 2-3 osoby

1x dvoulůžko

rozkládací sedačka

balkon

sprchový kout

Apartmán se nachází v druhém patře a má vlastní balkon s krásným výhledem. Apartmán je menšího rozměru, přesto je plně vybaven – vstupní prostor, kuchyňský kout s plně vybavenou kuchy. linkou (včetně moderních spotřebičů). Kout je propojen s obývacím pokojem / ložnicí, kde je TV, jídelní sestava, plnohodnotné dvoulůžko a sedačka sloužící jako 3 lůžko. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Cena od € 70

noc / apartmán

Virtuální prohlídka

Vyberte si, kde chcete spát