Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Ski areál: Radstadt – Altenmarkt

Vzdálenost

Vzdálenost 3,4 km

Autem

Autem 3,4 km a 6 minut

Modré sjezdovky

Modré sjezdovky 53%

Červené sjezdovky

Červené sjezdovky 43%

Černé sjezdovky

Černé sjezdovky 3%

Nadmořská výška

Nadmořská výška 858-1571 m

Vleků a lanovek

Vleků a lanovek 8

Sjezdovek

Sjezdovek 9

Celkem km

Celkem km 17,3

Nejdelší sjezdovka

Nejdelší sjezdovka 3 km

Lyžařské středisko Radstadt - Altenmarkt se nachází nejblíže nás, i nedaleko Zauchensee. Navíc nemusíte ani ráno chystat auto, skibus staví téměř u našeho penzionu a odveze vás přímo k základní stanici střediska. Nabízí kompletní zázemí pro milovníky zimních sportů. Moderní lanovky lemují 9 perfektně upravených sjezdovek o celkové délce 17,3 km. Nechybí tu ani lyžařské, snowboardové a běžkařské školy. Právě pro běžkaře jsou pak určeny kilometry příjemných běžkařských tras.


3D mapa zimního střediska na mapy.cz

Kromě lyžování nebo snowboardingu můžete ve ski areálu využít také sáňkařské dráhy, jízdárnu, kluziště či tenisové kurty. Naopak strávit čas odpočinkem na místo sportu umožňuje romantická projížďka v kočáře s koňským spřežením.

Středisko Radstadt - Altenmarkt je vhodné pro rodiny s dětmi, pohodové sportovce i začátečníky. Příjemný sjezd i pilování sportovního umu umožňuje také fakt, že více než polovina sjezdovek je tvořena mírným a komfortním terénem. A protože je ski areál součástí mnohem větší lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt, stejně jako Ski Amadé, a nachází se v místě brány do Salcburského sportovního světa, není problém odtud zavítat i do dalších vyhlášených alpských středisek.

Zajímavá místa v nejbližším okolí

Fotogalerie

Vytisknout Zpět

Informace k výletu