Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Ski areál: Zauchensee

Vzdálenost

Vzdálenost 12 km

Modré sjezdovky

Modré sjezdovky 52%

Červené sjezdovky

Červené sjezdovky 42%

Černé sjezdovky

Černé sjezdovky 6%

Nadmořská výška

Nadmořská výška 1350-2188m

Vleků a lanovek

Vleků a lanovek 15

Sjezdovek

Sjezdovek 29

Celkem km

Celkem km 45,2

Nejdelší sjezdovka

Nejdelší sjezdovka 4,5

Zauchensee patří mezi velmi oblíbené lyžařského areály. Zázemí pro zimní sporty ocení začátečníci, kteří chtějí rozvíjet své sportovní zkušenosti, stejně jako zkušení lyžaři. Moderní středisko je součástí Salzburger Sportwelt a Ski Amadé. Do Zauchensee ski areálu se návštěvníci dostanou z Flachauwinklu nebo z údolí Zauchensee. Ve středisku se nachází 15 vleků, které zpřístupní přes 45 km širokých a perfektně upravených sjezdovek.

Sněhová jistota, kterou je lyžařský areál Zauchensee proslulý, není to jediné, co do tohoto areálu příznivce zimních sportů a zasněžených Alp láká. Kromě upravených sjezdovek nechybí freeride spot, kam mohou vyrazit milovníci prašanu a freeride jízdy na lyžích či snowboardu. A že tady zimní radovánky stojí za to, to potvrzuje také pravidelné konání Světového poháru v alpském lyžování.

Lyžařské středisko nabízí zábavu nejen při adrenalinové jízdě, pohodovém sjezdu nebo nejrůznějších zimních atrakcích a zábavě. V centru areálu se nachází také obchody, kulturní centrum a bohaté gastro zázemí. Různorodost zimních aktivit završuje útočiště pro rodiny s dětmi – familypark Rosskopf nebo dětský klub. Ve výsledku ski areál hravě uspokojí jednotlivce, skupiny i celé rodiny – klidně s těmi nejmenšími.


3D mapa zimního střediska

Fotogalerie

Vytisknout Zpět

Informace k výletu