Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Zažijte Alpy bez obvyklého návalu turistů, ale se všemi výletními perlami

Vloženo: 11.06.2020

Nechat si ujít Alpy skoro bez turistů, to by byl hřích. Hranice se otevřely a vám ještě brání v návštěvě nejvyššího pohoří Evropy možná jediná věc - strach. Jsou ale obavy z cestování na místě?

Od 5. června vláda povolila cestování do Rakouska a zpět bez nutnosti testů na COVID-19 a karantény. Jenže když přejíždíte státní hranice, zejí prázdnotou. Co to pro vás znamená? Nemějte strach, rýsuje se před vámi neopakovatelná šance zažít téměř prázdné Alpy. A to při stejném způsobu cestování, jaký jste znali do 15. 3. – tedy bez omezení.

Jen si to představte. Na Seekarspitze vystoupáte jen za zpěvu ptáků a se slunečními paprsky v týlu si užijete výhled z 2 350 m vysoké hory. Na Orlím hnízdě se nebudete přetlačovat o selfíčko s hromadou dalších turistů, kteří už v 10 hodin zaplní parkoviště pod turistickým cílem. A ještě si smlsnete na Mozartových koulích v poloprázdném Salcburku.

Nepříjemná situace před vás jednoduše předhodila příležitost, která se, pevně věříme, už nebude opakovat.

Dovolená ve Ski amadé bez lidí a za lepší cenu

Penzion jsme na váš příjezd připravili do perfektní kondice. Kompletně jsme vydezinfikovali prostory, stihli jsme drobné úpravy a připravili pro vás akční pobytové balíčky.

●    25% sleva na týdenní pobyty do 30. 6. 2020
●    15% sleva na zkrácené pobyty do 30. 6. 2020

Užijte si klidnou dovolenou v obvykle rušném centru Ski amadé. Kontaktujte našeho správce a domluvte si pobyt za výhodnou cenu.

Kontakt:
●    Tel.: +420 777 787 237
●    E-mail: info@ceskypenzionvalpach.cz

Jak se v Rakousku chovat bezpečně? Nezapomeňte si roušky

Už si balíte kufry, ale nevíte, jaká bezpečnostní opatření musíte v Rakousku dodržovat? Není to žádná věda. V podstatě se doporučení neliší od těch v Česku.

Prozatím do konce června platí tato pravidla a doporučení:
●    Noste roušky ve veřejné dopravě, obchodech a ve veřejných budovách (výjimku mají děti do 6 let)
●    Dodržujte metrové rozestupy na veřejných místech
●    Při pozdravu si nepodávejte ruce
●    Myjte si ruce mýdlem alespoň 30 vteřin poté, co přijdete zvenku

Abyste vždy věděli, jaká opatření jsou v Rakousku aktuální, sledujte přehledné informace na webu oficiálního cestovního průvodce. 

Ničeho se nebojte. Pokud dodržíte veškerá bezpečnostní opatření, užijete si snovou letní dovolenou v Alpách, kterou vám budou závidět ještě vaše vnoučata.

Těšíme se na vás,
tým Haus am Hirschberg
 

Fotogalerie

Vytisknout Zpět