Navštivte Haus am Hirschberg - horský penzion v Alpách

Horský penzion Haus am Hirschberg se nachází v jedné z nejkrásnějších alpských lokalit, malebném okrese Sankt Johann im Pongau v samém srdci spolkové země Salzburg. Ubytování v obci Altenmarkt je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, páry i relax s přáteli. Kromě výborné polohy v blízkosti zimních i letních aktivit a zajímavostí je hlavní výhodou našeho ubytování kompletní komunikace v českém jazyce.

Haus am Hirschberg

České ubytování v Alpách

Ihned po příjezdu vás v našem horském penzionu přivítá česky mluvící personál, který vás ubytuje v jednom z deseti útulných apartmánů s vlastním sociálním zařízením a kuchyní.

Vybavení horského penzionu

V přízemí penzionu naleznete prostornou společenskou místnost s televizí, na které chytíte i české programy. Využijte ji pro posezení s přáteli či rodinou, skupinovému stolování nebo třeba přednášky či firemní školení, její kapacita je až 35 osob.

Samozřejmostí je pro nás přítomnost WiFi připojení v celém penzionu, které je zcela zdarma bez jakéhokoliv omezení. Součástí budovy je v zimním období i lyžárna s vysoušeči obuvi a dostatečně velká úschovna kol pro letní sezónu.

Hausamhirschberg

  • Nabízíme vám kvalitní zázemí pro vaši zimní i letní dovolenou
  • Mluvíme česky
  • Nacházíme se v jedné z nejatraktivnějších lokalit rakouských Alp

Vybavení horského penzionu

Třípatrový horský penzion Haus am Hirschberg v rakouském Altenmarkt im Pongau disponuje deseti různými velikostmi apartmánů s kapacitou od 2 do 6 lůžek. Každý apartmán je vybaven samostatným sociálním zařízením a plně vybavenou kuchyní s jídelním stolem. Více jak polovina všech apartmánových jednotek má prostorný balkon a některé disponují dvěma koupelnami se záchodem.

  • Kuchyně s mikrovlnkou, varnou konvicí, ledničkou, sporákem troubou, myčkou na nádobí atp.
  • Koupelna – sprchový kout nebo rohová vana, WC, fén/vysoušeč vlasů
  • Obývací pokoj s moderní plochou televizí
  • Ložnice s dvoulůžky, více jednolůžky nebo velkými palandami

kuchyně a kytice, Haus am Hirschberg

Oblast Ski amadé ubytování nabízí v mnoha menších i větších obcích rozesetých po celém údolí. Altenmarkt im Pongau je však svým umístěním jednou z nejstrategičtějších variant pro letní i zimní dovolenou.

Navštivte náš horský penzion a prožijte u nás relaxační nebo aktivní dovolenou. Rádi u nás přivítáme rodiny s dětmi, skupiny lidí i páry. Náš česky mluvící personál se postará o vaše pohodlí a předá cenné informace o zajímavostech a aktivitách v okolí , které byste rozhodně neměli vynechat.