Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Ski areál: Fageralm - Forstau

Vzdálenost

Vzdálenost 12,8 km

Modré sjezdovky

Modré sjezdovky 60 %

Červené sjezdovky

Červené sjezdovky 40 %

Černé sjezdovky

Černé sjezdovky 0 %

Nadmořská výška

Nadmořská výška 930m - 1885m

Vleků a lanovek

Vleků a lanovek 7

Sjezdovek

Sjezdovek 10

Celkem km

Celkem km 15 km

Nejdelší sjezdovka

Nejdelší sjezdovka 2 km

Zvolněte a užívejte si nádherné sjezdovky s přírodním sněhem na slunečném hřebenu. Jedinečné výhledy na okolní panorama, prostorné sjezdovky, tradiční horské chaty a bohatá nabídka i pro děti, to vše zda na vás čeká.

Klidné zázemí pro milovníky zimních sportů nabízí menší ski areál Fageralm. Mírná krajina s pohodovým sjezdem přináší krásné slunné svahy a tématické sjezdovky i pro ty nejmenší lyžaře.

Nejen dospělé, kteří dávají přednost klidným destinacím zimní dovolené, nadchne středisko Fageralm. Pro děti jsou tu hned tři trasy provázené zajímavými motivy – vikingská, indiánská a zvířecí sjezdovka. Nechybí ani cvičná louka s dětským parkem, lyžařská trasa s měřením rychlosti nebo skicrossová dráha. Na rodiče i další návštěvníky areálu pak čeká poměrně nenáročných 10 sjezdovek, které se příjemně a přirozeně kroutí až dolů – do samotného údolí vesničky Forstau.

Občerstvení přímo v okolí svahů, přírodní sněhová nadílka na nejvyšších bodech tratí nebo velká Goliášova houpačka na nejvýše položeném vyhlídkovém bodě. I přestože jde o menší ski areál, najde se tu hromada aktivit pro každého člena rodiny. Pohodové a opomíjené středisko zve na návštěvu všechny, kteří nehledají davy – ale hledají pohodu a zimní radovánky se vším komfortem.
 


3D mapa zimního střediska Skigebiet Fageralm na mapy.cz

Fotogalerie

Vytisknout Zpět

Informace k výletu