Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Cyklotrasa Marbachalm Tour

Startovní místo

Začátek trasy Flachau

Délka trasy

Délka trasy 26,9

Délka trasy

Délka trasy 2:30 h

Převýšení

Převýšení 440

Číslo trasy na mapě

Číslo trasy na mapě 24

Jednoduchá cyklistická trasa Marbachalm Tour se startem ve 6,6 km vzdáleném Flachau

  • Startovní místo: turistické informace ve Flachau
  • Délka trasy: 26,9 km
  • Převýšení 440 m
  • Číslo trasy na mapě: 24
Trasa Altenmarkt - Flachau autem

Na startovní místo trasy Marbachalm se můžete buď pohodlně přepravit autem, nebo dojet na kole, je to kousek. Vhodnou cestu najdete na pdf mapě na začátku článku, cesta z Altenmarktu na Flachau je součástí dalších cyklostezek.

Mapa trasy online. Rychlým pohledem do mapy zjistíte, že Marbachalm tour není okruh, ale trasa tam a zase zpátky po stejné cestě. Někomu to možná vadí, ale my sázíme na to, že podívat se k prameni potoka Marbach do těsné blízkosti dvoutisícových vrcholů a pak se z mírného kopečku vracet kolem osmi možných zastávek v hospůdce je pořád možnost, které řada lidí neodolá.

Po cestě uvidíte malebné údolí Flachauwinkl, minete známý lyžařský okruh Flachauwinkl/Zauchensee a v samotném údolí potoka Marbach při štěrkové cestě najdete řadu míst, kde se dá zastavit a rozhlédnout se po okolních skalnatých vrcholech.

Panorama Alp při nenáročné cyklistice, ilustrační snímek

Jednoduché cyklotrasy vás většinou provezou po rovince mezi horskými městy, mezi rozkvetlými loukami a stády pasoucího se dobytka. V klidu vychutnáte panorama zasněžených Alp. Ilustrační fotografie: Meine Heimat (Chlemgau)

Pokud chcete na kolo vzít děti, nebo se jen tak povozit na čerstvém vzduchu pod dohledem alpských velikánů, jsou tu pro vás jednoduché cyklotrasy v Altenmarktu a okolí. Svojí délkou a časovou náročností jsou přizpůsobeny klidnému tempu a vyjížďce na dvě tři hodinky.

Všechny trasy najdete podle čísel zde na mapě v pdf.

Vytisknout Zpět

Informace k výletu