Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Za zvířátky a rybolovem do Freizeit & Wildpark Untertauern

TIP na cyklovýlet

TIP na cyklovýlet

Vzdálenost

Vzdálenost 15 km

Na kole

Na kole 15,5 km a 60 min

Autem

Autem 15 km a 16 minut

Převýšení

Převýšení 157 m

  • Plánek areálu zde; další info zde: http://www.freizeitpark-untertauern.com/
  • Vstupné: zdarma, restaurace má otevřeno v letní sezóně denně 11:00- 18:00 (úterý, středa zavřeno), rybaření denně 9 – 17:00 (čtvrtek zavřeno)
  • Placené atrakce v areálu: rybaření (podrobný ceník najdete zde)
  • Parkování: parkovací místa před vstupem do areálu (zdarma)
  • Doprava: 15 km, 14 minut z Altenmarkt im Pongau

Autem

Tento dětský zábavný svět je vzdálený pouhých 15 km, což odpovídá 14 minutám autem. Popis cesty najdete zde na mapách Google.

Na kole

Tento dětský zábavný svět je dobře dostupný i na kole po cyklostezce v délce 15,9 km. Popis cesty najdete zde na mapách Google.

Zábavní park a obora Untertauern

Dětský dobrodružný svět Kinderabenteuerland se nachází v areálu Wildpark Untertauern, který se rozkládá na ploše jedenácti hektarů. V prostorných venkovních výbězích uvidíte spoustu divoké zvěře od jelenů a laní, daňků, přes prasátka, ovce, koně, kozy, až po kachny či nutrie. Že jste se nikdy nemazlili s jelenem? Po návštěvě Wildparku Untertauern bude vše jinak!
Na tento přírodní park navazuje na rodinný zábavní park s velkým hřištěm, houpačkami a prolézačkami, Tarzanovou lanovkou, s autíčky nebo s malým jeřábem, kde si děti také užijí spoustu legrace. Dospělí mohou využít čas sportovními aktivitami na tenisovém či volejbalovém hřišti.

Relax na šlapadlech, při rybolovu či plavání v jezeře

Chcete však také relaxovat a užít si přírodu poklidněji? Zaplavte si v jezeře, projeďte se na šlapadlech nebo využijte možnosti rybolovu pro rodiče i děti! Za nevelký poplatek si zakoupíte licenci, dostanete prut i návnadu a pak už zbývá jen ulovit si svůj oběd, který si pak můžete nechat připravit v místní rybářské chatce nebo si jej vykuchat a odnést s sebou.

Pohled na zabavní parkp>Pohled na jezera a zabavní park | Autor fotografie: Der Wild- und Freizeitpark in Untertauern)

 

Kouzelný svět gastronomie

Dalším místem, kde po vydatné zábavě doplnit síly, je Wildparkstüberl, který je optimálním místem pro milovníky domácí kuchyně. Ať už se rozhodnete naplnit své žaludky v příjemném chládku na terase, nebo v salonku, zajisté nebudete litovat.

Fotogalerie

Vytisknout Zpět

Informace k výletu