Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Brunův horský svět, Brunos Bergwelt

Vzdálenost

Vzdálenost 39,4 km

Autem

Autem 39 km a 38 minut

Pokud se vaše děti nebojí medvědů (plyšových), chtějí si najít zkamenělinu (falešnou), zkusit si přístroj na vytváření ozvěny a vůbec mít na celý den o zábavu postaráno, neváhejte navštívit Brunův horský svět – zábavní park s množstvím atrakcí podél cesty, s výhledy, jak jinak, na majestátní Alpy.

  • Cena lanovky k parku (tam a zpět): Dospělí – 22,50 €, děti 11 €. Další ceny, zvýhodněné tarify a informace najdete v oficiálním ceníku.
  • Otevírací doba: Od června do září, podrobné informace naleznete ZDE
  • Doprava: 39,4 km, 38 minut z Altenmarkt im Pongau

Celým parkem provede děti i dospělé usměvavý medvěd Bruno v modrých montérkách. Celý zábavní park ve výšce 1450 m nad mořem je koncipovaný jako okruh plný atrakcí, ale také poznání. Najdete tak nejen věž lanového centra, houpačky a dům v korunách stromů, ale třeba i zahradu s nejobvyklejšími alpskými květinami, nebo možnost porovnat si rozpětí rukou s křídly některého z dravých ptáků.

Město Russbach a zábavní park Brunův horský svět jsou vzdáleny necelých 40 km, což odpovídá 38 minutám autem. Kliknutím na mapku zobrazíte popis cesty na mapách Google.

Zúčastněte se, například medvědí olympiády

Na této adrese najdete množství speciálních akci pro rodiny s dětmi i bez. Opět se jedná o akce sportovní, kulturní i poznávací.

Medvědí olympiáda probíhá během léta několikrát a jedná se o klasický závod v plnění úkolů při procházce parkem. Děti dostanou kartičku, kde po splnění jednotlivých disciplín obdrží razítka. Celý výlet plný sportu a zábavy zabere asi dvě hodiny a ceny jsou prý opravdu milé.

Kliknutím na mapku stáhnete její originál ze stránek parku jako pdf, včetně slovního popisu zobrazených atrakcí.

Vytisknout Zpět

Informace k výletu