Haus am Hirschberg | Český penzion v rakouských Alpách Ski Amade

Bobová dráha ve Flachau (Lucky Flitzer Alpine Coaster)

TIP na cyklovýlet

TIP na cyklovýlet

Vzdálenost

Vzdálenost 5 km

Na kole

Na kole 4,9 km a 18 minut

Autem

Autem 5,4 km a 8 minut

Pěšky

Pěšky 4,9 km a 1 h 20 min.

Převýšení

Převýšení 54 m

Bobové dráhy v horských střediscích se těší velké oblibě – díky vlastním brzdám na každé káře sjedete dráhu bezpečně s malým dítětem, ale můžete si dopřát také adrenalin. Bobová dráha ve Flachau je v provozu po celý rok, večer je osvětlená a od našeho hotelu Haus am Hirschberg je co by kamenem dohodil.

  • Cena jízdného: Dospělí (16+) 12 €, děti (8-16) 10 €, 1 dospělý s dítětem do 7 let 15 €
    Slevy při zakoupení více jízd (3, 5 nebo 10) a ve skupině, ceník najdete zde, více info zde.
  • Otevírací doba: 10 - 19 hodin
  • Parkování: zdarma u přilehlého zábavního parku
  • Doprava: 6,3 km, 9 minut z Altenmarkt im Pongau

Městečka Altenmarkt a Flachau spolu sousedí, takže k bobové dráze dojdete klidně i pěšky. Kliknutím na mapu otevřete nové okno s mapou na Google

Vzrušující bobovou dráhu Lucky Flitzer najdete v srdci Salcburského kraje na okraji městečka Flachau. V bezprostřední blízkosti jedné ze sjezdovek se bobová dráha táhne nahoru 1100 metrů po ocelových kolejnicích, které váš bob bezpečně dovedou od startu až do cíle a záleží jen na vás, jak moc budete brzdit. Jedná se o celkové převýšení 123 metrů, po cestě dolů vás čeká pět spirál a dva skoky, takže zatněte zuby, může se vám pěkně zamotat hlava. Skvělou jízdu si užijí děti i dospělí. Na pokladně si pak můžete zakoupit fotku z vaší jízdy.


Autor fotografie: TrueDesign

Nejen bobová dráha

V centru na okraji Flachau nenajdete jen vyhlášenou bobovou dráhu, v originále Rodelbahn Lucky Flitzer, ale rovnou celý zábavní park, který zejména dětem nabízí vyžití na dlouhé hodiny. V malebném prostředí hor daleko od rušných měst najdete zdarma skákací hrady a velké pískoviště s prolézačkami a za poplatek zábavná elektrická autíčka na vodě, trampolíny, střílení balónky Lucky Shooter, dráhu pro elektrické motokáry a půjčovnu vozítek Segway .


Autor fotografie: TrueDesign

Blízká restaurace Restaurant-Café Rodelalm nabízí posezení na terase, kde můžete mít své děti pod dohledem a zároveň se občerstvit saláty, těstovinami, pizzou, nápoji nebo zmrzlinou.


Autor fotografie: TrueDesign

Zajímavá místa v nejbližším okolí

Fotogalerie

Vytisknout Zpět

Informace k výletu