Freizeit & Wildpark Untertauern

  • Vstupné: zdarma, otevřeno úterý – neděle 11:00- 17:30, rybaření denně 10 – 18:00
  • Plánek areálu zde; další info zde: http://www.freizeitpark-untertauern.com/
  • Placené atrakce v areálu: rybaření (podrobný ceník najdete zde)
  • Parkování: parkovací místa před vstupem do areálu (zdarma)
  • Doprava: 15 km, 14 minut z Altenmarkt im Pongau


Tento dětský zábavný svět je vzdálený pouhých 15 km, což odpovídá 14 minutám autem. Popis cesty najdete zde na mapách Google.

Zábavní park a obora Untertauern

Dětský dobrodružný svět Kinderabenteuerland se nachází v areálu Wildpark Untertauern, který se rozkládá na ploše jedenácti hektarů. V prostorných venkovních výbězích uvidíte spoustu divoké zvěře od jelenů a laní, daňků, přes prasátka, ovce, koně, kozy, až po kachny či nutrie. Že jste se nikdy nemazlili s jelenem? Po návštěvě Wildparku Untertauern bude vše jinak !
Na tento přírodní park navazuje rodinný zábavní park s velkým hřištěm, houpačkami a prolézačkami, Tarzanovou lanovkou, autíčky nebo například s malým jeřábem, kde si děti také užijí spoustu legrace. Dospělí mohou využít čas sportovními aktivitami na tenisovém či volejbalovém hřišti.

Relax na šlapadlech, při rybolovu či plavání v jezeře

Chcete však také relaxovat a užít si přírodu poklidněji? Zaplavte si v jezeře, projeďte se na šlapadlech nebo využijte možnosti rybolovu pro rodiče i děti! Za nevelký poplatek si zakoupíte licenci, dostanete prut i návnadu a pak už zbývá jen ulovit si svůj oběd, který si pak můžete nechat připravit v místní rybářské chatce nebo si jej vykuchat a odnést s sebou.

Pohled na zabavní park
Pohled na jezera a zabavní park | Autor fotografie: Der Wild- und Freizeitpark in Untertauern)

Kouzelný svět gastronomie

Dalším místem, kde po vydatné zábavě doplnit síly, je Wildparkstüberl, který je optimálním místem pro milovníky domácí kuchyně. Ať už se rozhodnete naplnit své žaludky v příjemném chládku na terase, nebo v salonku, zajisté nebudete litovat.

Fotogalerie

Vytisknout  « Zpět