Kde nás najdete - mapa

Penziony Haus am Hirschberg se nachází v Alpách v samém srdci lyžařské oblasti SKI AMADÉ! Penziony jsou situovány na slunném a klidném místě u lesa, na okraji městečka Altenmarkt Im Pongau. Rodinné termály - známý Aquapark Therme Amadé, či obchod jsou přitom vzdálené jen cca 100m od penzionů. Do centra města je to ne dále jak 500m.

mapa Altenmarktu Kde nás najdete

MapaCesta autem z ČR

Autem z Prahy - 444km, cca 5h.

Nejpohodlnější cesta z Prahy je vyrazit po dálnici D1 směr Brno, na exitu 21 sjet směr Linz/Č.Budějovice/Benešov po silnici 3/E55 a najet v Rakousku na dálnici A7, pokračovat směr Linz. Za Linzem se napojit na dálnici A1 směr Salzburg. Za Salzburgem sjet na dálnici A10 směr Graz/Villach. Na dálničním exitu 63 sjet na Altenmarkt.

Autem z Brna - 430km, cca 4,5h.

Z Brna doporučujeme vyrazit směr Mikulov / Poysdorf. V Rakousku najet na dálnici A7 směr Vídeň. Z Vídně směr Wiener Neustadt. Za Winer Neustad odbočit na sjezdu z A2 na silnici S6 směr Semmering. Dále najet na dálnici A9 a pokračovat směr Linz/Salzburg.U Salzthal sjet na silnici B320 směr Radstadt/Schladming/Liezen a pokračovat, až ke sjezdu na Altenmarkt.

Autem z Ostravy - 604km, cca 6h.

Cesta z ostravska je obdobná jako z Brna. Po dálnici D1 směr Olomouc a Brno. Z Brna doporučujeme vyrazit směr Mikulov / Poysdorf. V Rakousku najet na dálnici A7 směr Vídeň. Z Vídně směr Wiener Neustadt. Za Winer Neustad odbočit na sjezdu z A2 na silnici S6 směr Semmering. Dále najet na dálnici A9 a pokračovat směr Linz/Salzburg.U Salzthal sjet na silnici B320 směr Radstadt/Schladming/Liezen a pokračovat, až ke sjezdu na Altenmarkt.

vyhledat trasu »

Cesta po železnici

Stanice Altenmarkt im Pongau

vyhledat spojení »