Aktuálně

Jsme nově na Instagramu :-)

Jsme nově na Instagramu :-) 28.10.2018

Nově nás najdete i na Instagramu! Stačí zadat @hausamhirschberg  Více »


Připravujeme pro vás od 12/2018 další rozšíření ubytovací kapacity - nový HAUS 3

Připravujeme pro vás od 12/2018 další rozšíření ubytovací kapacity - nový HAUS 3 11.06.2018

Klasická rakouská alpská architektura se odráží v našem třetím apartmánovém domě, nacházejícím se v bezprostředním sousedství Hausu 1 a Hausu 2. Tento apartmánový dům se koncepčně mír... Více »


Ester Ledecká v Altenmarktu :-)

Ester Ledecká v Altenmarktu :-) 12.10.2018

Naše největší lyžařská hvězda Ester Ledecká zavítala včera do Altenmarktu, konkrétně do hlavní továrny Atomic, která se nachází na dohled od našich penzionů, aby pověsila svoji fotku na místní zeď ... Více »


Poděkování a rozloučení se s letní sezónou 2018

Poděkování a rozloučení se s letní sezónou 2018 25.09.2018

Letní sezóna 2018 se nám pomalu blíží ke konci a my bychom tímto chtěli poděkovat všem našim hostům za přízeň. Věříme, že se opět uvidíme a také, že poznáme spoustu nových hostů, kteří se s námi ro... Více »


Přijeďte se k nám ochladit !

Přijeďte se k nám ochladit ! 05.08.2018

Nejste zrovna nadšenci horkých letních dní? U nás, ve Ski amadé, se i v tom nejteplejším počasí můžete ochladit nejenom v Eisriesenwelt - největší ledové jeskyni na světě, ale také například na sam... Více »


Skvělá předpověď na srpen - dovolená v horském ráji Ski amadé !

Skvělá předpověď na srpen - dovolená v horském ráji Ski amadé ! 30.07.2018

Skvělá předpověď na srpen ! Spousta slunce, zážitků a objevování ! Využijte poslední volné apartmány a prožijte druhou polovinu prázdnin u nás, v horském ráji Ski amadé ! Kontaktujte nás na info@... Více »


Za tento výlet dostanete od svých dětí zaručeně pochvalu !

Za tento výlet dostanete od svých dětí zaručeně pochvalu ! 23.07.2018

Chcete – li udělat svým dětem opravdu radost, vezměte je jednoduše do Untertauernu. Autem od našeho penzionu cca 16 min. (15 km), nebo na jízdním kole něco málo přes hodinu cesty se rozkládá ráj pr... Více »


Dovolená v létě v srdci rakouských Alp - SKI AMADE

Dovolená v létě v srdci rakouských Alp - SKI AMADE 12.07.2018

Prázdniny v Alpách jsou právě v plném proudu ! Přijeďte ještě toto léto k nám, do srdce rakouských Alp – SKI AMADE, prožijte dosud neprožité a nepoznané ! Léto u nás nabízí nepřeberné množství záži... Více »


Letní sezóna 2018 zahájena ! Dovolená u nás, v srdci rakouských Alp !

Letní sezóna 2018 zahájena ! Dovolená u nás, v srdci rakouských Alp ! 20.06.2018

Zítřek je začátek astronomického léta a u nás ve Ski Amade, srdci rakouských Alp, právě začala letní sezóna ! I když jsme letos uvedli do provozu druhý penzion, volné termíny na letní sezónu rychle... Více »


Nejvyšší čas objednat si vaši letní dovolenou !

Nejvyšší čas objednat si vaši letní dovolenou ! 14.06.2018

Letní sezóna se nezadržitelně blíží a s ní vrcholí i naše přípravy na ni :-). I přes letošní rozšíření ubytovací kapacity se apartmány rychle plní a tak je nejvyšší čas objednat si svoji dovoleno... Více »


Duben = kytičky, kravičky a .... LYŽOVAČKA !!!

Duben = kytičky, kravičky a .... LYŽOVAČKA !!! 09.04.2018

Na stráních se už sice pasou krávy a vše kolem kvete, na lyžařských svazích jako je Obertauern se ale stále lyžuje, a to opravdu parádně ! Přinášíme aktuální fotoreportáž ze včerejšího lyžování ! A... Více »


LAST MINUTE BŘEZNOVÉ TERMÍNY !

LAST MINUTE BŘEZNOVÉ TERMÍNY ! 14.03.2018

LAST MINUTE BŘEZNOVÉ TERMÍNY ! Lyžařská sezóna u nás s příchodem jara zdaleka nekončí ! Využijte slevy na březnový pobyt u nás a lyžujte na nejlepších svazích Rakouska, v oblasti Ski amadé !... Více »


Skvělé březnové lyžování u nás !

Skvělé březnové lyžování u nás ! 01.03.2018

Lyžařsky skvělý měsíc březen je za dvěřmi ! A přesně na těch samých svazích v okolí Altenmarktu, kde trénuje i naše olympijská star Ester Ledecká, panují bezchybné podmínky ! Přijeďte k nám do Ski ... Více »


1 2 3 4 5 6 7 8 9