Freizeit & Wildpark Untertauern

V dětském zábavním parku spojeném s minizoo ve Wildpark Untertauern není šance pro nudu!
Vaše ratolesti se vyřádí na houpačkách a lezecké stěně, vystoupají na vyhlídkovou věž, a užijí si spoustu zábavy na dětském hřišti a pískovišti. Projeďte se s dětmi na šlapadlech a nechte je prozkoumat Tarzanovu lanovou dráhu! V dětské zoo si pak můžete zblízka prohlédnout králíky či morčata.

  • Vstupné: zdarma, otevřeno úterý – neděle 11:00- 17:30, rybaření denně 10 – 18:00
  • Další info zde: http://www.freizeitpark-untertauern.com/
  • Placené atrakce v areálu: turistický vláček (dospělí 2 €, děti 1,50 €), rybaření (podrobný ceník najdete zde)
  • Parkování: parkovací místa před vstupem do areálu
  • Doprava: 15,2 km, 14 minut z Altenmarkt im Pongau

Tento dětský zábavný svět je vzdálený pouhých 15 km, což odpovídá 14 minutám autem. Popis cesty najdete zde na mapách Google.

Zábavní park a obora Untertauern

Dětský dobrodružný svět Kinderabenteuerland se nachází v areálu Wildpark Untertauern, který se rozkládá na ploše jedenácti hektarů. V prostorných venkovních výbězích uvidíte spoustu divokých zvířat – jeleny, muflony, daňky, prasata, kozy, kachny, husy, bobry, sviště, nutrie a spoustu dalších!

Děti si můžou pohladit poníky, oslíky, lamy, králíky a morčata. Na tento mini přírodní park navazuje rodinný zábavní park s velkým hřištěm s houpačkami a prolézačkami, kde si s dětmi užijete spoustu legrace. Chcete však také relaxovat a užít si přírodu poklidněji? Nechte se svézt turistickým vláčkem „Fun-Park Express“ (cesta trvá cca 30 minut), zaplavte si v jezeře nebo využijte možnosti rybolovu pro rodiče s dětmi! Podrobný plánek celého areálu najdete zde.

Pohled na zabavní park

Pohled na jezera a zabavní park | Autor fotografie: Der Wild- und Freizeitpark in Untertauern)

Kouzelný svět gastronomie

Po vydatné porci zábavy a dobrodružství vám zajisté vyhládne. Wildparkstüberl je optimálním místem pro milovníky domácí kuchyně. Ať už se rozhodnete naplnit své žaludky v příjemném chládku na terase, nebo v salonku, zajisté nebudete litovat. Máte rádi ryby? Pak si určitě nenechte ujít oběd v místním rybářském domku (Fischerhütte) u rybníka „Fürstenbrunn“. Můžete si dokonce ugrilovat svoje vlastní úlovky!

Fotogalerie

Vytisknout  « Zpět