Bobová dráha ve Flachau (Lucky Flitzer Alpine Coaster)

Bobové dráhy v horských střediscích se těší velké oblibě – díky vlastním brzdám na každé káře sjedete dráhu bezpečně s malým dítětem, ale můžete si dopřát také adrenalin. Bobová dráha ve Flachau je v provozu po celý rok, večer je osvětlená a od našeho hotelu Haus am Hirschberg je co by kamenem dohodil.

  • Cena jízdného: Dospělí (16+) 7,5 €, děti (8-16) 5,5 €, 1 dospělý s dítětem do 7 let 10,5 €. Slevy při zakoupení více jízd (5 nebo 10) a ve skupině, více v oficiálním ceníku
  • Otevírací doba: V období 26.5.2017 – 5.11.2017 každý den od 10 - 19 hodin, v zimě od 12 – 19 hodin
  • Parkování: zdarma u přilehlého zábavního parku
  • Doprava: 6,3 km, 9 minut z Altenmarkt im Pongau

Městečka Altenmarkt a Flachau spolu sousedí, takže k bobové dráze dojdete klidně i pěšky. Kliknutím na mapu otevřete nové okno s mapou na Google

Vzrušující bobovou dráhu Lucky Flitzer najdete v srdci Salcburského kraje na okraji městečka Flachau. V bezprostřední blízkosti jedné ze sjezdovek se bobová dráha táhne nahoru 1100 metrů po ocelových kolejnicích, které váš bob bezpečně dovedou od startu až do cíle a záleží jen na vás, jak moc budete brzdit. Jedná se o celkové převýšení 123 metrů, po cestě dolů vás čeká pět spirál a dva skoky, takže zatněte zuby, může se vám pěkně zamotat hlava. Skvělou jízdu si užijí děti i dospělí. Na pokladně si pak můžete zakoupit fotku z vaší jízdy.


Autor fotografie: TrueDesign

Nejen bobová dráha

V centru na okraji Flachau nenajdete jen vyhlášenou bobovou dráhu, v originále Rodelbahn Lucky Flitzer, ale rovnou celý zábavní park, který zejména dětem nabízí vyžití na dlouhé hodiny. V malebném prostředí hor daleko od rušných měst najdete zdarma skákací hrady a velké pískoviště s prolézačkami a za poplatek zábavná elektrická autíčka na vodě, trampolíny, střílení balónky Lucky Shooter, dráhu pro elektrické motokáry a půjčovnu vozítek Segway .


Autor fotografie: TrueDesign

Blízká restaurace Restaurant-Café Rodelalm nabízí posezení na terase, kde můžete mít své děti pod dohledem a zároveň se občerstvit saláty, těstovinami, pizzou, nápoji nebo zmrzlinou.


Autor fotografie: TrueDesign

Fotogalerie

Vytisknout  « Zpět